Як кинути палити: дієві способи та народні методи
15-фев, 10:48 226 УкраинаВстановити дату виходу. Виберіть дату протягом наступних двох тижнів, щоб ви мали достатньо часу, щоб підготуватися, не втрачаючи мотивації кинути палити. Якщо ви переважно курите на роботі, киньте курити на вихідних, щоб у вас було кілька днів, щоб пристосуватися до змін. Повідомте сім'ї, друзям та колегам, що ви плануєте кинути палити. Розкажіть своїм друзям та сім'ї про ваш план кинути палити і скажіть їм, що вам потрібна їхня підтримка, щоб кинути палити. Знайдіть приятеля, який теж хоче кинути палити. Ви можете допомогти один одному пережити важкі часи.
Передбачати та планувати проблеми, з якими ви зіткнетеся у разі відмови від куріння. Більшість людей, які знову починають курити, роблять це протягом перших трьох місяців. Ви можете допомогти собі впоратися з цим, заздалегідь підготувавшись до звичайних проблем, таких як нікотинова абстиненція та потяг до сигарет. Приберіть сигарети та інші тютюнові вироби з дому, машини та роботи. Викиньте всі свої цигарки, запальнички, попільнички та сірники. Випрати одяг і освіжити все, що пахне димом. Помийте машину шампунем, почистіть штори та килим та відпарте меблі.
Думайте позитивно: ваше мислення багато в чому залежить від того, наскільки ви успішні у своїх починаннях. Підготовка до невдачі налаштовує вас лише одну. Хоча важливо, щоб ви не розчаровувалися через невдачу, не намагайтеся кинути палити, якщо ви не вірите, що зможете це зробити. Працюйте над психологічними вправами, щоб розвинути увагу і концентрацію, і спочатку ухваліть рішення утримуватися від куріння лише протягом певного періоду часу. Якщо ви зазвичай запалюєте кожні півгодини, перевірте себе, збільшивши час на одну годину. Продовжуйте розсовувати кордони, і як тільки ви відчуєте впевненість, що можете здатися, озиратися назад вже нема куди. Медитація: медитативні практики, такі як йога, можуть допомогти подолати цей потяг і допомогти вам зосередитися на своїй меті кинути палити. Йогу і медитацію часто подають як ліки від усіх хвороб, відомих людині, але в даному випадку дослідження показали, що медитація та подібні практики усвідомленості дійсно можуть допомогти зменшити потяг до сигарет, незалежно від того, чи практикуючий почав займатися цією практикою. У ході дослідження учасники пройшли навчання за методикою під назвою "Інтегративне тренування тіла та розуму", і дослідники спостерігали зниження їх куріння на 60%. Це може зробити медитацію особливо корисною для тих, хто бореться з бажанням закурити.